$34 yesNA Gümüş Sıralı Papatya Bayan Bileklik Fashion Damen Schmuck Sıralı,Papatya,Bayan,Gümüş,/improvisate1384072.html,graceinafrica.com,Bileklik,$34,yesNA,Fashion , Damen , Schmuck Sıralı,Papatya,Bayan,Gümüş,/improvisate1384072.html,graceinafrica.com,Bileklik,$34,yesNA,Fashion , Damen , Schmuck yesNA Gümüş Sıralı Bayan San Jose Mall Papatya Bileklik $34 yesNA Gümüş Sıralı Papatya Bayan Bileklik Fashion Damen Schmuck yesNA Gümüş Sıralı Bayan San Jose Mall Papatya Bileklik

yesNA Gümüş Sıralı Bayan San Excellent Jose Mall Papatya Bileklik

yesNA Gümüş Sıralı Papatya Bayan Bileklik

$34

yesNA Gümüş Sıralı Papatya Bayan Bileklik

|||

Produktbeschreibungen

​Gümüş Sıralı Papatya Bayan Bileklik

Papatya çiçeği temiz sevgi anlamını ifade eder. En büyük özelliklerinden biri her sapında bir tane olmasıdır. Bu güzellik tasarlanarak ortaya çıkan bu ışıl ışıl kolye, zirkon taşlarla süslenmiştir… Bu şık bileklik; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Gümüş sıralı papatya bayan bileklik 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu bileklik üzerinde rose altına kaplama vardır. Rose altın kaplama yapılan ürünler parlaklığını uzun süre muhafaza eder. Üzerinde bulunan taşlar zirkon’dur. Tüm gümüş bayan bileklik modellerinde olduğu gibi gümüş sıralı papatya bayan bileklik modeli de el emeği ile üretilmiştir. Bilekliğin zincir uzunluğu 21 cm’dir. Gümüş ve değerli taşlar nedeniyle belirtilen ortalama ürün ağırlığında ± %10 sapma olabilmektedir.

En : 1.00 cm

Boy : 5.70 cm

Ort. Ağırlık : 3.34 gr.

yesNA Gümüş Sıralı Papatya Bayan Bileklik

REVIEWS

see more

Japan Centre offers the largest selection of authentic Japanese food, drink and lifestyle products in Europe. From well-known Japanese kitchen staples from rice and noodles, to freshly baked goods, matcha and sake, shop from Japan Centre’s extraordinary range of over 3,000 different products on the UK's favourite Japanese food site.